Kontakt

Aviation Artur Trendak

ul.Nowowiejskiego 26a

96-313 Jaktorów - Kolonia

NIP: PL 5211861575

REGON: 013187422

e-mail: office@trendak.eu




AVIATION ARTUR TRENDAK

Tradycja

Technologia

Teamwork

Sprzedaż wiatrakowców

icon_sales

mob. +48 575 100 120

e-mail. patryk.k@trendak.eu

Osoba kontaktowa Patryk Kazimierski

Zapytania ofertowe. Sprzedaż wiatrakowców na Polskę.

Wsparcie międzynarodowe

icon_sales

mob. +48 735 381 130

e-mail. alvaro@trendak.eu

Osoba kontaktowa Alvaro Tovar

Latin American market: servicio, tecnico y entrenamiento Hablamos Espanol y Portugues..

Serwis wiatrakowców

icon_service

mob. +48 784 025 692

e-mail. marcin@trendak.eu

Osoba kontaktowa Marcin Majsterek

Obsługa wiatrakowców. Serwis. Problemy techniczne podczas użytkowania. Loty zapoznawcze. Usługi lotnicze.

Marketing

icon_marketing

tel.+48 46 856 52 24

mob. +48 575 100 120

e-mail. patryk.k@trendak.eu

Osoba kontaktowa Patryk Kazimierski

Marketing i PR.

Dział projektowy

icon_design

mob. +48 795 467 115

e-mail. mateusz@trendak.eu

Osoba kontaktowa Mateusz Piórkowski

Konsultacje techniczne, konstrukcyjne oraz parametry wiatrakowców. Konsultacje dotyczące rejestracji wiatrakowców w Polsce.

Części zamienne do wiatrakowców

icon_spare

mob. +48 795 025 608

mob. +48 530 907 000

e-mail. serwis@trendak.eu

Osoba kontaktowa

Maciej Charłampowicz-Krawczyk

Arkadiusz Golbert

Części zamienne do wiatrakowców i silników Rotax.

Administracja

icon_office

mob. +48 660 631 557

e-mail. monika@trendak.eu

Osoba kontaktowa Monika Bagińska

Korespondencja przychodząca i wychodząca. Sprawy nietypowe.

Dział finansowy

icon_finance

tel. +48 46 856 52 24

mob. +48 660 512 705

e-mail. iza@trendak.eu

Osoba kontaktowa Izabela Kozak

Sprawy finansowo-księgowe. Obsługa projektów unijnych.